Santana

Numer id.: 420511

Na forum od: 2012-10-16 15:26:17

Założyciel: Nie

Moderator: Nie

Liczba wątków: 6

Liczba wypowiedzi: 11

Zablokowany: Nie

Ostatnie wypowiedzi

Do: Wszyscy
W temacie: CUKRZYCA TYPU 2, OTYŁOŚĆ, ZŁA DIETA NIE !! WIEDZA, TAK. ♥♥♥♥
#4 jako odpowiedź na #1
2012-10-16 15:26:17

Za dużo informacji naraz, do tego wszystko dość nieczytelne, a temat mnie interesuje :( Dla mnie jednak to nieczytelne

W temacie: Prezent dla mamy - jaki?
#3 jako odpowiedź na #1
2016-10-08 21:33:42

Z siostrą chcemy zrzucić się na depilator laserowy http://www.redcoon.pl/c08100200-Depilatory-i-golarki-damskie . Nie ukrywam że mamy względem tego prezentu również osobiste zamiary. Przecież to co innego niż depilator taki co wyrywa włoski. Nie jest tak osobisty jak szczoteczka do zębów i myślę ze mama się nie pogniewa jak czasem go od niej pożyczymy ;-)

W temacie: kto udzieli pozyczki poswiadczonej notarialnie na dlugi okres,wy
#2 jako odpowiedź na #1
2012-10-16 15:29:17

A córka? Przecież napisalaś że posztła na studia, przeciez też może pracowąc?

W temacie: Zapach książki
2014-05-05 17:56:49

Witam serdecznie.

Co do tytułowego zapachu książek.
Do dziś ciężko mi cokolwiek porównać do tego zapachu... Niestety obecnie nie kupuję książek prawie wcale, no nie licząc tych do szkoły dla latorośli oczywiście, ale te raczej zamawiam przez internet aniżeli nabywam stacjonarnie (wychodzi moim zdaniem taniej, że o czasie na szukanie po księgarniach nie wspomnę). Czasem szukam też po stronach z tzw. wirtualnymi antykwariatami, albo bezpośrednio w wydawnictwach. Tak udało mi się kupić w zeszłym roku te podręczniki szkolne. Bez stresu, kolejek i wreszcie - bez pośpiechu. Mam nadzieję, że w tym roku pójdzie równie gładko, bo to puki co "moja działka". :(

Dla siebie książek nie kupuje od dawna - jak zbliżają się moje urodziny, albo jakaś inna okazja, mówię jaki tytuł mnie interesuję i już. Żona chętnie mi kupuje.

A jak to jest u Was? Kupujecie - nie kupujecie? Dajecie w prezencie? Wypożyczacie? A może korzystacie z sławetnych ebooków?

W temacie: Potrzebuję książek w języku angielskim
2013-07-20 23:56:11

Cześć. Nie chodzi mi o jakieś konkretne, ale raczej o same słówka, żeby się 'oswoić' z nimi (zamierzam studiować na studiach anglojęzycznych). Jakbyście mieli coś na 'zbyciu', do odsprzedania czy do oddania to chętnie przyjmę. Zamierzam studiować na http://www.wsb.pl/gdynia/kandydaci/studia-ii-stopnia Corporate Finance Management.

Aktywny na forach

PrawoWarszawaNieruchomościProza Życia ForumSprzęt