Irma

Numer id.: 439545

Na forum od: 2013-09-18 16:46:24

Założyciel: Nie

Moderator: Nie

Liczba wątków: 4

Liczba wypowiedzi: 6

Zablokowany: Nie

Ostatnie wypowiedzi

Do: Wszyscy
W temacie: proza zycia Kobiety
#16 jako odpowiedź na #5
2013-09-18 16:57:06

szczerze? przeczytałam i nadal nie wiem na czym "ten legalny biznes" polega

W temacie: Kredyty na dowód bez biku na 0%
#2 jako odpowiedź na #1
2016-10-08 21:46:08

Nie wiem po co takie słowa jak "pożyczka" tym bardziej bez BIK. To jakby ktoś szedł w ciemną bramę i chciał kupić złoto. Mam konto W Deutsche Bank i na ich kartę kredytową mogę robić nieoprocentowany debet w wysokości od 2000 do 150 000 zł https://www.deutschebank.pl/klienci-indywidualni/karty/karty-do-konta/karta-iq-world-mastercard.html . Jedyny warunek to co miesiąc go uzupełniać. Mogę nią nie tylko robić zakupy ale i robić różne opłaty na przykład za prąd, przedszkole, czy miejsce parkingowe. Z taką kartą łatwo wybierać się na odlotowe wakacje za które zapłacimy dopiero po przyjeździe. Jak się nie wyrobimy finansowo to należność automatyczne przejdzie w nisko oprocentowane raty w ramach planu ratalnego Wygodna Spłata. Dodatkowo za korzystanie z karty kredytowej bierzemy udział w programach lojalnościowych poprzez cały pakiet nagród za zbierane punkty. Nie jest tego mało. Za płacenie kartą podczas wakacji dostałam we wrześniu bezprzewodowy zestaw klawiatura+mysz, słuchawki na bluetooth z wbudowanym radiem, oraz dla dziecka zestaw klocków. Dodatkowo dzięki karcie korzystamy z atrakcyjnych zniżek i ofert specjalnych w Programach Rabatowych Strefa Rabatów i Buy&Smile . Pożyczki i płacenie za korzystanie z karty to już przeszłość.

W temacie: Prezent dla mamy - jaki?
2014-02-11 21:26:03

Witajcie. Od razu napiszę, że krem na zmarszczki albo coś na skórkę pomaranczową odpada - ona jest bardzo wrażliwa na tym punkcie. Myślałam o czymś neutralnym jak to, ale sama nie wiem, czy balsam nadaje się na prezent? (imieninowy) Co prawda firma jest dosyć znana, a składniki w 100% naturalne, ale nadal nie mam przekonania...

W temacie: Pielęgnacja niemowlaka - pieluchy
2013-09-18 16:46:24

Witajcie. Zastanawiam się od dłuższego czasu czy stosuję odpowiednie peluszki. W naszej rodzinie co rusz spotykam się z innymi opiniami. Jedna kuzynka stosuje tetrowe pieluszki i na takie nas namawia, druga z kolei namawia na pampersy. My z kolei zdecydowaliśmy się na te które mamy w osiedlowym sklepie, czyli są po prostu blisko, chodzi o te pieluszki BELLA. I teraz moja pytanie do Was. Jakich używacie u swoich pociech i jakie macie opinie o BELLI? Bo u nas jak na razie mały jest chyba zadowolony. :)

Aktywny na forach

PolskaProza Życia ForumMotoryzacja